Route 246

Muzyka jest duszą mojego życia. Czuję to w muzyce, którą tworzę. Gram muzykę od ponad dwudziestu pięciu lat. Współpracowałem z wieloma artystami i muzykami, ale moja własna muzyka zawsze była moim powołaniem. Jestem artystą, który ma zdolność do wyrażania szerokiej gamy emocji poprzez swoją muzykę.

Urodzony na Brooklynie, a wychowany w Queens, muzyk Chris James jest częścią przemysłu muzycznego od czasu, gdy był nastolatkiem. Jego muzyka i prezencja sceniczna przyciągnęły wielu fanów, jak również krytyków. Jego pierwszy album, “Lucky Star”, ukazał się w 1979 roku. Następnie w 1980 roku ukazał się jego pierwszy album “Superstar”, a w 1983 roku kolejny “The Book of Love”. Muzyk mieszka w Nowym Jorku i koncertuje w całych Stanach Zjednoczonych. Pracował dla wielu wytwórni płytowych, w tym Warner, Sony, Universal i Domino.

Artysta, Muzykolog, Muzyk, Artysta i Artystka. Nazwa “Bestia” jest używana do określenia ludzkiej postaci artysty, który stworzył unikalny i niepowtarzalny styl.

Został opisany jako “buzzed-about musician” i jest znany jako jeden z najbardziej popularnych piosenkarzy w Wielkiej Brytanii. Był w Top 40 w latach 70-tych, grał w klubach nocnych i klubach w latach 80-tych i był w Top 40 w latach 90-tych.